“Skifterėt” nuk e falin "Bilbilin" Tahiri

PUBLIKUAR: 15:47 / 23.09.2014
Aktuale
PUBLIKUAR: 15:47 / 23.09.2014
Aktuale
Pretendojnė se i kanė tejkaluar parashikimet pėr kėtė vit sa i pėrket investimeve nė infrastrukturė
22.09.2014 | 16:44

(2L ONLINE) - Zhegra do të bëhet shumë shpejt me rrjet të kanalizimit prej 730 metra gjatësi, në të cilën p...

Kryetari Sinani priti nė takim njė delegacion tė BI tė Kamenicės
22.09.2014 | 16:38

(2L ONLINE) - Kryetari i komunës së kamenicës Begzad Sinani, ka pritur në një takim zyrtarët e Këshillit të...

Aktivitete tė pėrbashkėta nė tė ardhmen, qėndrim ky qė doli nga takimi me OSBE-nė
22.09.2014 | 15:45

(2L ONLINE) - Është organizuar nga Zyra Regjionale e OSBE - së në Gjilan, një punëtori me qëllim të shqyrti...

Flasin pėr buxhet dhe projekte
22.09.2014 | 15:39

(2L ONLINE) - ZëvendëskKryetari i Komunës së Vitisë, Hasan Aliu së bashku me drejtorin për Ekonomi,Financa dhe Z...

U mbajt mbledhja e KPF-sė
22.09.2014 | 15:35

(2L ONLINE) - Në Komunën e Kamenicës u mbajtë mbledhja e komitetit për Politikë dhe Financa (KPF), të cilën...

NACIONALE
Brovina: Seanca mbahet tė enjten e ardhshme
PUBLIKUAR: 23.09.2014 / 15:41
Sot dita e parė e vjeshtės
23.09.2014 / 10:21

Në himesferën veriore të planetit Tokë, sot në orën 4:29 të mëngjesit ka nisur dita e parë e stinë...

Ymeri: Pėr rolin e “Vetėvendosjes” nė dialog flitet nė marrėveshje
23.09.2014 / 10:09

Lëvizja “Vetëvendosje” ka insistuar në respektimin e marrëveshjes që ka nënshkruar me subjektet e tjera m...

Sahatqija: Mustafa i pa zėvendėsueshėm
23.09.2014 / 10:02

Nënkryetarja e LDK-së, Teuta Sahatqija, ka thënë se ngërçi politik i krijuar pas zgjedhjeve të 8 qershorit nuk...

Vetėvendosje porosi pėr Komunėn: Mos e prangosni Rininė, Sportin e Kulturėn!
PUBLIKUAR: 23.09.2014 | 15:14

(2L ONLINE) – Lëvizja Vetëvendosje në Gjilan e konsideron të papranueshme qëllimin e pushtetit në Gjilan për ta shua...

“Dorėzohet’ Neziri, tani zgjedhjet e reja i sheh si zgjidhje
PUBLIKUAR: 22.09.2014 / 16:27

(2L ONLINE) - Gani Neziri, anëtar i Kryesisë së PDK-së së Gjilanit, deri para pak ditësh, kishte qenë plotësisht i bi...

Haziri: Tė ulemi dhe tė gjejmė rrugėn demokratike pėr t’i dal zot vendit
PUBLIKUAR: 19.09.2014 / 00:04

(2L ONLINE) – Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri e ka quajtur ditën e sotme një dit&eum...

VV: Pushteti nė Gjilan ka mė shumė fjalė se punė
PUBLIKUAR: 16.09.2014 / 17:51

(2L ONLINE) – Lavdërimet e pushtetit gjilanas me të arritura, që prezantohen qoftë nga kreu I komunës, qoftë nga drejtor&...

VOX POP

Pengesat e Lumturisė sė vėrtetė ?

OPINIONE
Sikur nė seriale, Beyonce kupton se ka edhe njė motėr!
PUBLIKUAR: 22.09.2014 | 16:00

Këngëtarja amerikane me famë botërore, Bijonse së fundmi ka kuptuar se k...

MAGAZINA
DJ STAR: Hiti po vjen!
21.09.2014 / 10:41
PDSH vazhdon aktivitetin pėr futjen e zgjedhėsve nė regjistrin zgjedhorė
PUBLIKUAR: 23.09.2014 15:27

Partia Demokratike Shqiptare pas marrjes së vendimit për pjesëmarrje në zgjedhjet ...

Shiu vėrshon disa rrugė nė Bujanoc
PUBLIKUAR: 23.09.2014 / 09:49

Shiu i rrëmbyeshëm i cili gjatë gjithë mbrëmjes ka rënë mbi Luginë ka shkaktuar vërshime në pjesë t&eu...

Kujdes, shkėmbinjtė rrezikojnė kalimtarėt nė rrugėn e Breznicės
PUBLIKUAR: 19.09.2014 / 22:32

Shembja e shkëmbinjve që ka filluar qysh pas ndërtimit të rrugës së Breznicës që ka kushtuar mbi 100 milionë din...

PDSH zyrtarisht deklarohet pro pjesėmarrjes nė zgjedhjet e 26 tetorit
PUBLIKUAR: 17.09.2014 / 15:15

Partia Demokratike Shqiptare edhe zyrtarisht ka dal me qëndrimin e saj për pjesëmarrje në zgjedhjet për Këshillin Kombëtar...

PUBLIKUAR: 15:47 / 23.09.2014

“Skifterėt” nuk e falin "Bilbilin" Tahiri

PUBLIKUAR: 15:41 / 23.09.2014

Brovina: Seanca mbahet tė enjten e ardhshme

PUBLIKUAR: 14:47 / 23.09.2014

Rexhepi: Po fshehėn orėt e lira

PUBLIKUAR: 10:28 / 23.09.2014

Ja pse duhet tė konsumoni mollė

PUBLIKUAR: 10:21 / 23.09.2014

Sot dita e parė e vjeshtės

PUBLIKUAR: 10:02 / 23.09.2014

Sahatqija: Mustafa i pa zėvendėsueshėm

PUBLIKUAR: 09:57 / 23.09.2014

Agani i ēon “selam” Kelmendit

PUBLIKUAR: 09:52 / 23.09.2014

Blloku po e humb durimin

PUBLIKUAR: 09:49 / 23.09.2014

Shiu vėrshon disa rrugė nė Bujanoc

PUBLIKUAR: 09:43 / 23.09.2014

UNDP shėnon 15 vjetorin e punės nė Kosovė

PUBLIKUAR: 22:00 / 22.09.2014

Juventus ofron 40 milionė euro pėr Januzajn

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2014 | 2LONLINE.com