Portalin 2LONLINE.com mund ta gjeni në rrjetin social Facebook, me mbi 21 mijë ndjekës, nga ku ju mund t’i qaseni informacioneve të postuara në sajtin tonë. Na vizitoni, na pëlqeni dhe na ndiqni për t’u informuar me më të rejat nga Rajoni i Gjilanit dhe me gjerë.

Vizitorëve tanë u lejohet shpërndarja e postimeve, pëlqimi apo komentimi në faqen tone në Facebook.

Gjatë komentimit nuk lejohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve apo ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit.

Portali 2LONLINE.com mbanë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit. Komentet e publikuara nuk pasqyrojnë pikëpamjet e Redaksisë 2LONLINE.com