Dėmtohet rruga nė Krilevė tė Kamenicės

PUBLIKUAR: 15:17 / 20.04.2014
Aktuale
PUBLIKUAR: 15:17 / 20.04.2014
Aktuale
INFO PLUS
Dėmtohet rruga nė Krilevė tė Kamenicės
PUBLIKUAR: 20.04.2014 / 15:17
Ramadani: Dėmet nė bujqėsi pas vėshimeve janė tė konsiderueshme
20.04.2014 | 14:52

(2LONLINE) - - Drejtori i Drejtoratit për Bujqësi, të komunës së Gjilanit, Ramiz Ramadani, ka thënë se...

Haziri: Gjendja pas vėrshimeve nėn kontroll
20.04.2014 | 14:00

(2LONLINE) -Për t’u dalë në ndihmë banorëve pas reshjeve të fundit, ku u vërshuan një pjesë e fs...

Tė prekurit nga vėrshimet ta informojnė Kryqin e Kuq
20.04.2014 | 13:06

(2LONLINE) - Stafi i degës së Kryqit të Kuq në Kamenicë, ka kërkuar nga vullnetarët e Kryqit të Kuq, qyteta...

Edhe Gryka e Karadakut e prekur nga vėrshimet
20.04.2014 | 00:02

(2LONLINE) - Pas thatësisë prej tetë muajsh, tashmë Gjilani po përballet me problemin e vërshimeve shkaku i reshjeve ...

Rexhepaj: Situata nė Kamenicė ėshtė nėn kontroll (foto)
19.04.2014 | 23:55

(2LONLINE) - Drejtori për Mbrojtje e Shpëtim e komunës së Kamenicës ka bërë të ditur se kjo drejtori së...

NACIONALE
Ramadani: "Shėn Valentini" Isa & Hashim
PUBLIKUAR: 20.04.2014 / 15:25
Policia apelon pėr ngritjen e nivelit tė sigurisė nė trafik
20.04.2014 / 14:06

Me qëllim të ngritjes së nivelit të sigurisë në trafik, parandalimit të aksidenteve si dhe nisur nga rrethanat e...

Marrėveshja ka hapur kapitullin e paqes
19.04.2014 / 22:41

Me rastin e njëvjetorit të arritjes së Marrëveshjes për normalizim të marrëdhënieve ndërshtetëror...

Imzot Dodė Gjergji uron besimtarėt e krishterė pėr Pashkėt
19.04.2014 / 09:30

Imzot Dodë Gjergji, ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e festës së Pashkëve. Mesazhi ...

Njė vit qė nga arritja e marrėveshjes Kosovės-Serbi
19.04.2014 / 09:18

​Sot një vit, në mes të shtetit të Kosovës dhe atij të Serbisë është arritur marrëveshja p&...

Haradinaj: Thaēi nuk mund t’i gėnjejė edhe pėr herė tė tretė qytetarėt
PUBLIKUAR: 19.04.2014 | 16:40

(2LONLINE) - Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka thënë të shtunën në Gjilan...

AKR: Po pasurohemi pėrditė me kuadro tė reja premtuese
PUBLIKUAR: 19.04.2014 / 09:11

(2LONLINE) – Drejtues të Aleancës Kosova e Re (AKR), në Gjilan thanë se në këtë komunë ditëve të fund...

Po, Luta u takua, madje me dy nga ish krerėt e SHIK-ut
PUBLIKUAR: 18.04.2014 / 21:47

(2LONLINE) - Sqarim ndaj reagimit të Lutfi Hazirit, në portalin 2Lonline, në shkrimin me titull "Haziri: Mos shiko çka po thotë, p...

Haziri: Mos shiko ēka po thotė, por shiko se kush po e thotė!
PUBLIKUAR: 18.04.2014 / 16:40

(2LONLINE) -Pas shkrimit autorial të Ilir Tahirit (Ose janë dy "Lutfi Hazir"-a...

VOX POP

Pengesat e Lumturisė sė vėrtetė ?

OPINIONE
 • Agim ZUZAKU

  Si po mashtrohet opinion publik nė emėr tė sondazheve ndėrkombėtare?!
 • Hafiz Gagica

  Prilli, muaji i kujtimeve pėr sakrificėn, flijimet dhe heronjtė e Kosovės..!
 • Nehat M.Ramadani

  Pastroje oborrin tėnd!
 • Ilir TAHIRI

  Ose janė dy "Lutfi Hazir"-a ose dy "Kadri Vesel"-a!
 • Faik KRASNIQI

  Babadimri dhe Hashim Thaēi!
Ēka ka faj Ronela Hajati?!
PUBLIKUAR: 20.04.2014 | 14:59

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati gati çdo gjë ndan me ...

MAGAZINA
Shqiptarėt e luginės presin sjellje ndryshe nga qeveria e re
PUBLIKUAR: 17.04.2014 23:21

Deputeti Riza Halimi (Partia e Veprimit Demokratik) pret nga Qeveria e re serbe të jetë pjes...

BIPMB pėr intensifikimin e bashkėpunimit me institucionet komunale
PUBLIKUAR: 16.04.2014 / 11:57

Në selinë e Bashkësisë Islame për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë (BIPBM) u organizua një takim i përbashkët...

Familja qė endej e pastrehė nė Preshevė, po bėhet me shtėpi
PUBLIKUAR: 15.04.2014 / 11:00

Qendra e Solidaritetit dhe Avancimit (QSA) me seli në Preshevë sot (14 prill 2014) vendosi gurthemelin për ndërtimin e shtëpisë...

Tetovė: Studenti nga Tėrnoci bie nga ndėrtesa
PUBLIKUAR: 11.04.2014 / 22:45

Pjesëmarrësit në tubimin e Bilaçit e Tërrnavës ftojnë për pjesëmarrje në zgjedhje (video) 0 06.Mar
N...

PUBLIKUAR: 15:25 / 20.04.2014

Ramadani: "Shėn Valentini" Isa & Hashim

PUBLIKUAR: 15:17 / 20.04.2014

Dėmtohet rruga nė Krilevė tė Kamenicės

PUBLIKUAR: 15:02 / 20.04.2014

Dieta pėr tė pastruar mėlēinė

PUBLIKUAR: 14:59 / 20.04.2014

Ēka ka faj Ronela Hajati?!

PUBLIKUAR: 14:13 / 20.04.2014

Koha pėr poezi (Xhelil Arifi)

PUBLIKUAR: 14:00 / 20.04.2014

Haziri: Gjendja pas vėrshimeve nėn kontroll

PUBLIKUAR: 13:51 / 20.04.2014

Shėroni alergjitė e pranverės

PUBLIKUAR: 13:37 / 20.04.2014

Courtney Stodden uron Pashkėt (foto)

PUBLIKUAR: 13:28 / 20.04.2014

Lazarat, 319 hektarė tė mbjellė me hashash

PUBLIKUAR: 12:58 / 20.04.2014

Gara me motoēikleta “Vera e Uglarit”

PUBLIKUAR: 00:02 / 20.04.2014

Edhe Gryka e Karadakut e prekur nga vėrshimet

PUBLIKUAR: 22:41 / 19.04.2014

Marrėveshja ka hapur kapitullin e paqes

PUBLIKUAR: 17:41 / 19.04.2014

Vitia mobilizohet karshi vėrshimeve

Të gjitha të drejtat e rezervuara © 2010 - 2014 | 2LONLINE.com