ZYRTARE: Jackson Ferreira lojtari ri i Gjilanit

ZYRTARE: Jackson Ferreira lojtari ri i Gjilanit

SC Gjilani ka arritur marrëveshje me futbollistin brazilian, Jacskon Ferriera për të qenë pjesë e klubit për edicionin e ardhshëm, thuhet në njoftimin e klubit.

Ferriera, i cili luan në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë edicionin e kaluar ishte pjesë e FC Luftëtarit në Kategorinë Superiore, derisa në të kaluarën ishte pjesë e shumë klubeve të njohura në Brazil dhe Greqi.

SC Gjilani njofton se gjatë ditëve në vijim do të ketë shumë risi në afatin kalimtar të verës dhe në ardhjet e reja

KOMENTE