Zeneli konfirmon rikthimin në fushën e blertë

Zeneli konfirmon rikthimin në fushën e blertë

Arbër Zeneli e ka konfirmuar që në Janar do të rikthehet në fushën e blertë.

Ai këtë e ka bërë duke kontaktuar me disa tifozë, e të cilët edhe kanë treguar se Arbëri e ka konfirmuar datën e rikthimit, që është muaji Janar.

Po ashtu fansat kanë qenë shumë të lumtur që kanë kontaktuar me Zenelin, dhe ky rikthim do të jetë një lajm i mireseardhur për Kosovën.

KOMENTE