Zbulohet fanella speciale e Kosovës ndaj Anglisë

Zbulohet fanella speciale e Kosovës ndaj Anglisë

Kosova do të përballet me Anglinë më datë 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kompania që mirret me prodhimin e fanellave të kombëtares së Kosovës lajmëroi se do të përgatis një fanellë tjetër speciale për ndeshjen ndaj Anglisë.

Sot publikuan në faqen e tyre dhe duket vërtetë e bukur.

Kosova fillimisht do të ndeshet me Çekinë në Plzen e pastaj, tri ditë më vonë do të ndeshet në Prishtinë me fuqinë botërore, Anglinë.

KOMENTE