Werder Bremen sfidohet nga Bayerni, të gjitha shpresat te RashicaFOTO: VISAR BEQIRI

Werder Bremen sfidohet nga Bayerni, të gjitha shpresat te Rashica

Nesër duke filluar nga ora 15:30 do të mund ta shohim ndeshjen e Bayern Munich kundër Werder Bremen.

Dhe duket që skuadra e Rashicës të gjitha shpresat i ka te ai, kështu duke kërkuar që të shënoj në ndeshjen e nesërme.

Werder Bremen ka bërë një postim në të cilin shpresojnë se Miloti do të shënoj prap gol sikurse në vitin e kaluar kundër gjigantit gjerman Bayern Munich.

“Më shumë si kjo Milot, të lutem”, thuhet në shkrimin e kësaj skuadre.

KOMENTE