Vranët dhe me shi

Vranët dhe me shi

Sot dhe nesër në Kosovë parashihet të mbahet mot i vranët. Derisa sot, kohë pas kohe do të ketë edhe riga shiu, e vende-vende mund të ketë edhe reshje të dobëta bore, nesër pritet të mbajë mot i vranët, por gjasat për reshje do të jenë të vogla.

Temperaturat do të sillën në mes 0 e 6 gradë Celsius, derisa në ditën tjetër ato do të shënojnë rënie dhe do të sillën në mes minus 4 e 3 gradë Celsius.

KOMENTE