Viti: arrestohen për sulm fizikfotoilustrim

Viti: arrestohen për sulm fizik

Sipas autoriteteve policore, në Viti, janë arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Sipas raportit policor, viktima me këtë rast ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

KOMENTE