Vikend futbollistik, gjyqtarët e javës së 15-të në Superligë

Vikend futbollistik, gjyqtarët e javës së 15-të në Superligë

Java e 15-të në Superligën e futbollit kosovar do të zhvillohet këtë fundjavë. Në fakt dy ndeshje do të zhvillohen ditën e shtunë, dy të dielën dhe dy të tjera të hënën.

Tanimë janë deleguar edhe gjyqtarët për ndeshjet e Superligës për këtë javë.

Genc Nuza do ta ndajë drejtësinë në derbin e javës mes Feronikelit dhe Dritës së bashku me ndihmësit Fatlum Berisha e Granit Hyseni.

Më poshtë keni të gjitha përballjet dhe gjyqtarët e javës së 15-të:

KOMENTE