Vetëvendosje dhe koalicioni LDK-AKR-Alternativa nisin takimet për ribashkim të programit

Vetëvendosje dhe koalicioni LDK-AKR-Alternativa nisin takimet për ribashkim të programit

Lëvizja Vetëvendosje dhe koalicioni LDK-AKR-Alternativa kanë nisur bisedimet për ribashkim të programit.

Është pikërisht nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri i cili ka konfirmuar për Indeksonline se takime të tilla tashmë po bëhen dhe se pritet të vazhdojnë ende.

“Po e vërtetë është…Do të vazhdojmë me takime të tjera shpejtë”, ka thënë Haziri shkurt për Indeksonline

Burimi: Indeksonline.net

KOMENTE