Vdes këngëtari i famshëm Flint

Vdes këngëtari i famshëm Flint

Ylli i bendit The Prodigy, Keith Flint, ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare. Ai u gjet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Essex dhe policia po merret me rastin.

Në deklaratën e parë të lëshuar nga autoritetet policore mësohet se vdekja e Flint nuk po cilësohet si e dyshimtë.

Siç raportojnë mediat e huaja, Flint kreu vetëvrasje.

The Prodigy njihej më shumë nga performanca e Keith Flint me hitet legjendare ”Firestarter” dhe ”Breathe”.Artisti i

KOMENTE