Vazhdon Superliga e Kosovës në futboll, tri ndeshje interesante sot

Vazhdon Superliga e Kosovës në futboll, tri ndeshje interesante sot

Java e pestë në elitën e futbollit kosovar ka filluar ditën e djeshme ku janë zhvilluar tri ndeshje shumë interesante. Por, tri ndeshjet e fundit të kësaj jave zhvillohen sot dhe secila është më interesant se tjetra.

Ndeshje shumë e rëndësishme zhvillohet në Klinë, Dukagjini përballë Ferizajt që ka pësuar tri disfata radhazi.

Kampioni në fuqi, Feronikeli përballen me Flamurtarin, ndërsa ndeshja e fundit e ditës së sotme do të luhet në Vushtrri, ku Vushtrria takon Drenicën.

Të tria takimet e ditës së sotme zhvillohen me fillim nga ora 16:00.

KOMENTE