Unikkatil do të këndojë në Mitrovicë, ‘çmenden’ fansat!

Unikkatil do të këndojë në Mitrovicë, ‘çmenden’ fansat!

Reperi i njohur shqiptar Unikkatil, pritet që të performojë në Kosovë.

Së fundmi ai e ka konfirmuar ardhjen e tij personalisht, duke e shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram  duke njoftuar për gjithë fansat se me 27 korrik do të performojë në stadiumin ‘Adem Jashari’, në Mitrovicë.

Përveç, Unikkatil këngëtaret e tjerë që do të jenë pjesë e këtij koncerti janë: Getinjo, Mozzik, Loredana, Shkurte Fejza dhe Don Phenom.

Pjesëmarrjen e saj në këtë koncert e ka konfirmuar këngëtarja e muzikës popullore, Shkurte Fejza përmes llogarisë së saj në Instagram.

Përveç këtyre yjeve pritet që të ketë edhe shumë surpriza të tjera në koncertin e shumë pritur nga reperi i mirënjohur.

KOMENTE