Trepça ‘89 ankohet për humbjen, fajin ia lë FFK-së!

Trepça ‘89 ankohet për humbjen, fajin ia lë FFK-së!

Trepça ‘89 është mposhtur sot në një ndeshje të çmendur me Flamurtarin ku u shënuan plot shtatë gola, ndërsa në fund festuan vendasit me rezultat 4:3.

Pas kësaj humbjeje kryetari i Trepçës ’89, Abedin Zeka, përmes një reagimi në faqen e klubit ka vlerësuar se kjo humbje erdhi me direktiva nga Federata e Futbollit e Kosovës dhe kryetarit të Komisionit të Gjyqtarëve, Përparim Hasani.

Më poshtë keni reagimin e Trepçës ‘89:

KOMENTE