Tre të arrestuar, sulmuan viktimën në vendin e tij të punësfotoilustrim

Tre të arrestuar, sulmuan viktimën në vendin e tij të punës

Policia e Kosovës ka bërë me dije për një rast në Gjilan ku janë arrestuar tre të dyshuar pasi që të njëjti kanë sulmuar viktimën në vendin e tij të punës.

Raporti i policisë.

LËNDIM I RËNDË TRUPOR

Rr. Adem Jashari, Gjilan 22.02.2021 – 17:50. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj  kosovarë, pasi që të njëjti kanë sulmuar viktimën mashkull  kosovar, në vendin e tij të punës. Tek të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë. Viktima ka pranuar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.  

KOMENTE