Trajneri i suksesshëm kosovar ka ditëlindjen, na tregon dhuratat e veçanta

Trajneri i suksesshëm kosovar ka ditëlindjen, na tregon dhuratat e veçanta

Trajneri më i suksesshëm në sportin kosovar, ai i xhudos, Driton Kuka sot festoi ditëlindjen, ka shumë arsye që kjo ditëlindje të jetë e veçantë.

Vet Kuka përmes një statusi në Facebook këtë ditëlindje e ka cilësuar si të veçantë pasi nxënësit e tij i sollën shumë medalje Kosovës.

“Ditëlindja ime …

Sivjet Lojërat Evropiane dhe Botërori më sollën dhuratat më të mira për ditëlindjen time!

Vite janë bë mjaftë s’po e theksoj numrin se po ndjehem ende i ri”, ka shkruar Kuka.

 

 

KOMENTE