Trajneri i KF Bashkimit nga Koretini lirohet nga detyra

Trajneri i KF Bashkimit nga Koretini lirohet nga detyra

Trajneri, Emin Bajrami nuk do të jetë më trajner i Bashkimit të Koretinit. Trajneri nga Hajvalia ka lajmëruar vet për largimin nga skuadra nga fshati Koretin i Kamenices.

Ish-trajneri i Hajvalisë ka thënë se edhe pse ishte brenda objektivave u largua ngs skuadra.

Bajrami ka falënderuar të gjithë për përkrahjen, derisa i ka uruar suksese Bashkimit.

Postimi i plotë nga Bajrami:

Me anë te keti postimi, dua te njoftoj gjithe opinionin, futbolldashes se nga sot, nuk jam me pjese e KF Bashkimit, edhe pse kemi qenë mbrenda objektivav per tu ngritur nje lige me larte.Falenderoj te gjith ata qe me kan mbeshtetur dhe perkrahur ne veqanti falenderoj futbollistët te cilet kan qenë super djem fantastik.KF Bashkimit I deshiroj shum suksese ne vazhdimesi.

Me Respekt E.B

KOMENTE