Tirana plot zemra, vishet me të kuqe për Shën Valentin

Tirana plot zemra, vishet me të kuqe për Shën Valentin

Në prag të Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve, Tirana është mbuluar nga zemrat.

Bashkia e Tiranës, sot ka marrë një tjetër pamje e veshur në të kuqe.

Është kryebashkiaku, Erion Veliaj ai që ka postuar në llogarinë e tij Facebook disa fotografi ku shihet objekti i Bashkisë dhe dekorimi me zemra dhe qytetarët duke shijuar këtë pamje.

“Mirëmëngjes Tirana! Një javë të mbarë plot dashuri  e kujdes për njëri-tjetrin!”, ka shkruar ai.

KOMENTE