Tifozët anglezë dhe kosovarë zhvillojnë ndeshje miqësore

Tifozët anglezë dhe kosovarë zhvillojnë ndeshje miqësore

Një dite të para ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë, tifozët e të dyja kombëtareve do të luajnë një ndeshje miqësore në Prishtinë.

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 17:00.

Një ditë më pas do të luhet ndeshja historike, ku do ta presim Anglinë në “Fadil Vokrri” nga ora 18:00.

KOMENTE