Te tre të dyshuar policia gjen një AK/47, dy revole, një pushkë gjuetie dhe 229 fishekë

Te tre të dyshuar policia gjen një AK/47, dy revole, një pushkë gjuetie dhe 229 fishekë

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën . “Flaka e Janarit”, në Viti, raportohet se te tre të dyshuar, meshkuj K/Shqiptarë, është gjetur dhe konfiskuar një AK/47, dy revole, një pushkë e gjuetisë dhe 229 fishekë të kalibrave të ndryshëm.

Sipas raportit policor, me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

KOMENTE