Supermodelja Irina Shayk ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj

Supermodelja Irina Shayk ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj

Irina Shayk ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj. Modelja e famshme së fundmi ka pozuar për “Love Magazine” në një vend shumë interesant.

Supermodelja Irina Shayk Bukuroshja ruse, flokët e saj të drejtë me ngjyrë kafe i ka shndërruar në flokë të bardha dhe kaçurrele. Supermodelja Irina Shayk ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj. Jo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj, shkruan Bota sot.

Bukuroshja ruse, flokët e saj të drejtë me ngjyrë kafe i ka shndërruar në flokë të bardha dhe kaçurrele.

Ylli 31-vjeçar, për këtë ndryshim i ka njoftuar fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Modelja e famshme së fundmi ka pozuar për “Love Magazine” në një vend shumë interesant.

Burimi: Bota Sot

KOMENTE