Superliga nuk humb kohë, sot tri ndeshjet e javës së tetëFoto nga arkivi

Superliga nuk humb kohë, sot tri ndeshjet e javës së tetë

Superliga e Kosovës ne futboll të shtunën më 24 tetor zhvillon ndeshjet e para të xhiros së tetë. Tri ndeshje janë në program këtë të shtunë, me fokusin kryesor në takimin ndërmjet Dritës dhe Drenicës.

Takimi ndërmjet këtyre dy skuadrave zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan dhe fillon nga ora 14:00.

Në “Zahir Pajaziti” të Podujevës do të përballen Llapi me Arbërinë me fillim nga ora 14:00. /2LONLINE.com/

KOMENTE