Sonte (20:00) luhet takimi, Tre Penne – Gjilani

Sonte (20:00) luhet takimi, Tre Penne – Gjilani

Klubi i futbollit Gjilani ka bërë me dije se pas ritestimeve të ditës së djeshme e gjithë skuadra ka rezultuar negativ.

“Futbollistët pas ritestimit të ditës së djeshme, sot morën lajmin pozitiv, ku na jepet e drejta e zhvillimit të takimit kundër Tre Penne”, thuhet në njoftimin e Sport Club “Gjilani”..

Kujtojmë se takimi mes Tre Pennes dhe Gjilanit zhvillohet sonte ( e premte), në mbrëmje me fillim në ora 20:00, në stadiumin ” Stadio Olimpico di Serevalle”, në San Marino. /2LONLINE.com/

 

KOMENTE