Shuhet ylli i tenisit Violetta Degtiareva

Tenistja ruse Violetta Degtiareva, 23 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të një ataku në zemër. Tenistja nga Rusia ka pësuar atak kardiak gjatë trajnimit.

Nga pamja e saj Violetta Dehtiareva shpesh është krahasuar me yllin e tenisit dhe modelen, Anna Kournikova.

Lajmi i hidhur është bërë i ditur në rrjetet sociale nga shoqja e saj, Anastasia Vdovenco, teniste gjithashtu.

KOMENTE