Sherri i pronës, rrahën mes vetifotoilustrim

Sherri i pronës, rrahën mes veti

Autoritetet policore kanë bërë me dije për një rast të regjistruar si “lëndim i lehtë trupor”, që ka ndodhur në Gjilan, ku janë arrestuar të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth në kontesti pronësor janë rrahur mes veti.

“Si pasojë kanë pësuar lëndime trupore për të cilat iu është ofruar trajtim mjekësor. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor..

KOMENTE