Shënojnë Zhegrova dhe Vojvoda

Shënojnë Zhegrova dhe Vojvoda

Edon Zhegrova dhe Mërgim Vojvoda kanë gjetur golin në dy miqësore që kanë luajtur klubet e tyre para fillimit të sezonit të ri

Sulmuesi kosovar, Edon Zhegrova ka gjetur rrjetën pas një kohe të gjatë me Baselin pasi që ka shënuar gol në miqësoren që e kanë zhvilluar TSV 1860 Munich, ndeshje të cilën Basel e fitoi me rezultat 5-1.

Gol në miqësore ka shënuar edhe Mërgim Vojvoda.

Vojvoda shënoi golin e fundit për skuadrën e tij të re Standard Liege, të cilët fituan 0-5 kundër skuadrës RCS Brainois.

KOMENTE