Serbia barazon me Portugalinë, Ronaldo flet për lëndimin

Serbia barazon me Portugalinë, Ronaldo flet për lëndimin

Serbia ka arritur t’i nxjerrë një barazim ish kampionit Evropian, Portugalisë. Portugalia barazoi me Serbinë me rezultat 1-1.

Gjatë ndeshjes mes Portugalisë dhe Serbisë, ylli portugez Cristiano Ronaldo u desh të largohej në pjesën e parë pasi pësoi një lëndim.

Pas ndeshjes, vet Ronaldo doli para mediave dhe foli për lëndimin.

“Unë nuk jam i shqetësuar. Unë e di që trupi im do të jetë gati të luaj brenda dy jave.”, u shprehëRonaldo.

KOMENTE