Seniorët dhe juniorët e KV Dritës e mbyllin stinorin me fitore

Seniorët dhe juniorët e KV Dritës e mbyllin stinorin me fitore

KV Drita – meshkujt kanë mbyllur stinorin vjeshtor me fitore në xhiron e 9-të të Superligës. Djemtë e Dritës kanë shkëlqyer ndaj KV Pejës takim që u zhvillua në Pejë, duke triumfuar 1:3 në sete, shkruan 2LONLINE.com.

Drita e mbylli me fitore të dyfisht stinorin, pasi edhe të rinjtë e Dritës, juniorët poashtu fituan ndaj juniorëve të KV Pejës, 0:2.

Volejbolli gjilanas është në ngritje e sipër, sidomos në kategorinë e meshkujve, por edhe në të gjitha grupmoshat e meshkujve dhe të femrave./2LONLINE.com/.

KOMENTE