SC Gjilani gati, publikon listën e futbollistëve për ndeshjen me Ballkanin

SC Gjilani gati, publikon listën e futbollistëve për ndeshjen me Ballkanin

Java e pestë nis sot me tri super përballje, ndërsa sfidohen skuadrat e kreut të tabelës, respektivisht dy klubet gjilanase, Drita dhe Gjilani.

Ndeshje e rëndësishme zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, ku SC Gjilani pret Ballkanin. Skuadra ka bërë publike listën e futbollistëve.

Edhe kjo ndeshje fillon nga ora 16:00.

KOMENTE