‘Romeo e Xhuljeta’ versioni shqiptar, e sjellin Mozzik dhe Loredana

‘Romeo e Xhuljeta’ versioni shqiptar, e sjellin Mozzik dhe Loredana

Më 1 shkurt çifti i njohur kosovar, Loredana dhe Mozzik do ta lansojnë bashkëpunimin e tyre të rradhës.

Dyshja që vijnë për herë të dytë me një projekt të përbashkët muzikor, tashmë kanë publikuar edhe imazhe nga klipi i tyre që do të titullohet ‘Romeo e Xhuljeta’

Loredana duket më e bukur se kurrë me një fustan të verdhë, pranë portretit të Mozzikut, ajo duket thjeshtë si mbretëreshë.

Edhe Mozzik vjen me një fotografi të ngjashme, ai pranë portretit të Loredanës.

Ata tashmë janë prindër të një engjulli, Hanës së vogël.

KOMENTE