Rita publikon trailerin e videoklipit, përlotet në skena dramatike

Ditë më parë, Rita Ora publikoi këngën e saj të re “Ont Want You” në bashkëpunim me reperin e njohur 6clack, ndërsa u lansua vetëm në versionin audio, në Youtube dhe Spotifty.

Por, ky projekt s’do të mbetet vetëm i tillë, pasi ylli kosovar do ta sjellë atë edhe me videoklip Trailerin e këtij videoklipi këngëtarja tashmë e ka publikuar, ndërsa i plotë do të vie me 3 të muajit qershor.

Aty shihet nje spot mjaft dinamik, me skena prekese dhe ne nje moment vet kengetarja perlotet.

KOMENTE