Rita publikon këngën e re në bashkëpunim me reperin 6lack

Rita publikon këngën e re në bashkëpunim me reperin 6lack

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka publikuar projektin më të ri.

Kënga ‘Only Want You’ ka ardhur në bashkëpunim me reperin e njohur, 6lack dhe është publikuar në platformën ‘Spotify’, ndërsa shumë shpejt pritet të publikohet edhe në kanalin ‘YouTube’.

Kujtojmë që kënga ‘Only Want You’ është pjesë e albumit ‘Phoenix’ i cili u lansua në shtator të vitit të kaluar.

KOMENTE