Rita Ora paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet duke vazhduar me punën në sjelljen e projekteve të reja.

Në një fotografi që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të Instagram-it, 28 vjeçarja ka treguar se shumë shpejt do ta shohim me një tjetër këngë teksa u shfaq më ndryshe.

“ Shumë shpejt”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e një imazhi ku këngëtarja shihet me maskë në fytyrë.

Kujtojmë që javë më parë, Rita publikoj këngën ‘Ritual’ në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Jonas Blue.

KOMENTE