Rita Ora në “Monterux Jazz Festival”

Rita Ora është përgatitur për performancën e radhes, ajo do të jetë pjesë e  “Monterux Jazz Fedtival”.

Në prezantimin që i kanë bërë “Monterux Jazz Fesetival” Rita Ores kanë shkruar:

“Ajo ka kontakt të artë! Në vitin 2012, Rita Ora lëshoi albumin e saj të parë kur ishte vetëm  18 vjeçe.

Që atëherë, kjo Londineze me origjinë nga Kosova ka bashkëpunuar me Kanye West, Drake, Iggy Azalea, Avicii e Cardi B dhe ka performuar në të gjithë botën, duke përfshirë edhe në Oskar dhe për Obamën në Washington”.

KOMENTE