Rikthehet në Youtube kënga ‘Akull’ e Capital T

Rikthehet në Youtube kënga ‘Akull’ e Capital T

Reperit ‘Capital T’, iu fshi kënga nga Youtube për shkak të melodisë së refrenit, që ishte pjesë e një kënge dhe kolone zanore e një filmi bollivudian.

Por reperi së fundmi ka bërë të ditur se kënga ‘Akull’ është rikthyer në llogarinë e tij në kanalin Youtube, duke dhënë kështu një lajm të mirë për fansat e tij.

Kujtojmë që me t’u lansuar, kjo këngë u prit mjaft mirë nga publiku, duke grumbulluar mbi 1 milion klikime ne dy ditet e para, transmeton 2LONLINE.com.

KOMENTE