Rey Manaj ftohet nga Barcelona për ndeshjen e nesërme

Rey Manaj ftohet nga Barcelona për ndeshjen e nesërme

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Getafes nesër.

Dhe më në fund, e shohim se në listë është i përfshirë edhe shqiptari Rey Manaj nga Barcelona B.Manaj u transferua në janar nga Albacete për ekipin e Barcelonës B.

Ndeshja zhvillohet nesër me fillim nga ora 16:00.

KOMENTE