Real Madrid i interesuar për futbollisten kosovare, Kosovare Asllani

Real Madrid i interesuar për futbollisten kosovare, Kosovare Asllani

Mediat sportive suedeze raportojnë se Kosovare Asllani është në krye të listës së transferimeve të Real Madrid-it nga sezoni i ardhshëm.

Asllani u largua nga Linkoping ditë më parë dhe nuk komentoi mbi spekulimet që e lidhin me Real Madridin.

DC Tacon (nga viti 2020 do të ketë emrin Real Madrid) ka bërë një ofertë për të marrë shërbimet e futbollistet Asllanit, e cila së fundmi fitoi medaljen e bronztë me Suedinë.

KOMENTE