Rashica ka nevojë për votën tuaj, ja si ta votoni

Rashica ka nevojë për votën tuaj, ja si ta votoni

Milot Rashica ishte futbollisti kryesor në suksesin e Werder Bremen në Kupën e Gjermanisë. Falë golit të bukur kundër Schalke 04, ylli i Kosovës kualifikoi skuadrën e tij në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.

Ai në rundin tjetër do të takohet me Bayern Munchen. Por, Rashica është në garë për tu shpallur futbollisti më i mirë i çerekfinaleve.

Në linkun e mëposhtëm mund të votoni për Milot Rashicën i cili është në garë kundër Marco Richter, Pierre-Michael Lasogga dhe Robert Lewandowski.

https://www.wedrivefootball.de/dfb-pokal/walk-of-fame/rundenhelden?fbclid=IwAR3Ej5Bkc3Sd-xCfLN2CTmEECbWLfUqiDy5CXwt5nk_hGZ7_XmqiD03A46g

KOMENTE