Raportohet një vdekje e dyshimtë

Raportohet një vdekje e dyshimtë

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në Viti,viktima mashkull K/Shqiptar, nga emergjenca e Vitisë është dërguar në Spitalin e Gjilanit pa shenja jete.

Dyshohet se viktima në rrethana ende të panjohur është helmuar në dhomën e tij dhe nga familjarët është dërguar në emergjencën e Vitisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimën është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

KOMENTE