Qeveria e re me kryemnistër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë

Qeveria e re me kryemnistër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë

Qeveria e re me kryeministër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë mëson portali TetovaSot.

Seanca për zgjedhjen e qeverisë ka nisur në orën 12.00 ku kanë filluar të debatojnë edhe për programin e qeverisë së ardhshme dhe ministrat e rinj.

Ndryshe afati përfundimtar për votimin e qeverisë reformatore është sonte në mesnatë.

KOMENTE