Publikohet orari i javës së katërt në Superligë, derbi në Gjilan

Publikohet orari i javës së katërt në Superligë, derbi në Gjilan

Federata e futbollit të Kosovës ka publikuar orarin e javës së katërt në Superligë. Kjo xhiro do të luhet në tri ditë, nga dy takime të premten, të shtunën dhe të dielën.

Derbi i madh kosovar, Drita – Feronikeli do të zhvillohet ditën e shtunë me fillim nga ora 16:00 në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, ndërsa në Skenderaj, Drenica pret Gjilanin.

E premte

Ballkani – Trepça ‘89 16:00

Prishtina – Llapi 19:00

E shtune

Drenica – Gjilani 16:00

Drita – Feronikeli 16:00

E diel

Flamurtari – Dukagjini 16:00

Ferizaj – Vushtrria 16:00

KOMENTE