Premierë: Grizzly lanson këngën “Baby Be”  (Video)

Premierë: Grizzly lanson këngën “Baby Be” (Video)

Artisti i Label-it THC records, Vigan Zeqiri me emrin artistik “Grizzly” ka publikuar këngën me të re të titulluar “BABY BE”.

Grizzly e ka publikuar këngën me të re, të cilën e ka kompletuar me videoklip.

Kënga e cila është e zhanrit ‘Hip-Hop reggaeton’ titullohet “Baby Be” dhe pritet të pëlqehet nga publiku.

Projekti është realizim i THC records, ndërsa vet Grizzly është tekstshkruesi i kësaj kënge.

Reperi kishte treguar se kënga e tij e re është punuar nga Valdrin H dhe xhirimet e videos muzikore janë realizuar në Shqipëri nga Biggy Image.

Artisti Grizzly premton se nuk do të ndalen projektet e reja pasi që tash vetëm janë duke punuar në projektet e reja, të cilat do të publikohen në kohë shumë të afërt.

KOMENTE