Policia kontrollon një shtëpi, gjen substancë narkotike, peshore digjitale dhe mulli

Policia kontrollon një shtëpi, gjen substancë narkotike, peshore digjitale dhe mulli

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Gjilan, është kontrrolluar shtëpia e një të dyshuari me këtë rast janë gjetur dhe sekuestruar substancë narkotike, peshore digjitale dhe mulli.

“Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit, janë gjetur dhe konfiskuar 55.2 gram substancë narkotike, një peshore digjitale dhe një mulli për bluarje të narkotikeve”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar.

/fotoilustrim/

KOMENTE