Policia arreston të dyshuarit për grabitjen që iu bë Kardashianit

Policia arreston të dyshuarit për grabitjen që iu bë Kardashianit

Policia franceze ka arrestuar 16 persona të dyshuar për grabitjen që iu bë Kim Kardashianit në Paris, pasi në bizhuteritë e vjedhura u gjetën gjurmë ADN-je. Pesë burra të maskuar i grabitën 36-vjeçares bizhuteri me vlerë rreth 9 milionë euro.  Sipas “RTL”, atentatorët, të maskuar si oficerë policie, kishin ikur nga skena e ngjarjes më këmbë dhe me biçikleta.

KOMENTE