Pogragjë: Sherri nis në rrjete sociale, vazhdohet me përleshje fizike

Pogragjë: Sherri nis në rrjete sociale, vazhdohet me përleshje fizike

Autoritetet policore kanë brë me dije se në fshatin Pogragjë të Gjilanit, tre të dyshuar, pas një zënke të filluar në rrjete sociale, kanë vazhduar me përleshje fizike. Gjatë përleshjes të dyshuarit kanë përdorur edhe mjete të forta.

Policia ka bërë me dije se si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

KOMENTE