Pjesëmarrje masive në koncertin e Unikkatilit, stërmbushet stadiumi në Mitrovicë

Pjesëmarrje masive në koncertin e Unikkatilit, stërmbushet stadiumi në Mitrovicë

Në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë u mbajt koncerti i shumëpritur i reperit të famshëm shqiptar, Unikkatil.

Siç edhe ishte pritur, atmosfera ishte në nivelin e duhur sa që bëri që gjithë të pranishmit të këndonin këngët e reperit së bashku me të.

Motive patriotike dhe ndjenja kombëtare u shfaqen gjatë performancës së reperit, Viktor Paloka, gjersa stadium u stermbush.

Pjesmarrës në koncert me performancat e tyre ishin edhe këngëtarë të tjerë si : Shkurte Fejza, Melinda, Getinjo, Mozzik, Klepto e të tjerë.

Kujtojmë që ky është koncerti i dytë i Unikkatilit në Kosovë në këto përmasa gjigante, pas atij të mbajtur në stadiumin e Prishtinës.

 

KOMENTE