Përballje interesante në javën e 11-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Përballje interesante në javën e 11-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Xhiroja e 11-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të zhvillohet të premten dhe të shtunën. Ndeshja e parë do të jetë ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Lipjanit.

Të premten gjithashtu ballafaqohen edhe rivalët e vjetër Bashkimi dhe Trepça. Xhiroja e 11-të përmbyllet me sfidën shumë interesante mes Ponte Prizrenit dhe Sigal Prishtinës.

Superliga – Java 11

E premte

17:00 Golden Eagle Ylli – Lipjani

19:00 Bashkimi – Trepça

E shtunë

17:00 Rahoveci – Feronikeli

19:00 Ponte Prizreni – Sigal Prishtina

KOMENTE