Për vjedhjen në objektin e OSBE-së, dy të dyshuar në pranga, dy të tjerë në kërkimfotoilustrim

Për vjedhjen në objektin e OSBE-së, dy të dyshuar në pranga, dy të tjerë në kërkim

Autoritetet policore raportuan për një rast të cilësuar si “vjedhje e rëndë”, që ka ndodhur në Gjilan, në rrugën “Enver Miftari”.

Sipas raportit policor, janë arrestuar dy të dyshuar, meshkuj K/Shqiptarë dhe dy të tjerë gjenden në arrati, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë kryer vjedhje në objektin e OSBE-së.

Me vendim të prokurorit të shtetit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje për 48 orë.

KOMENTE