Pas tërmetit, FSHF shtyn ndeshjet e kampionatit shqiptar

Pas tërmetit, FSHF shtyn ndeshjet e kampionatit shqiptar

Pas tërmetit që goditi Shqipërinë dhe solli pasoja katastrofike, të gjitha ndeshjet e javës së 14-të të Kategorisë Superiore, që ishin të programuara të luheshin në datat 29-30 nëntor, u shtyn.

FSHF ka vendosur zyrtarisht se java e 14-të, do të luhet në datat 7 dhe 8 dhjetor.

Për ndeshjet e javës së ardhshme, do të ketë një njoftim të dytë.

KOMENTE